Restauracja Dąbrowa Górnicza – Copy

KUCHNIA AMERYKAŃSKA Jedyne takie restauracje w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. You won’t regret it! ZOBACZ MENU O RESTAURACJI Bucket’s Story, czyli wiaderkowe historie powstały w naszych głowach, gdy myśleliśmy o tym, jaki charakter będzie miała nasza restauracja. Ponieważ od początku planowaliśmy serwować dania kuchni amerykańskiej, zastanawialiśmy się nad formą ich podania. I tak jednym z elementów charakterystycznych stało się wiaderko, stanowiące obecnie nasz znak rozpoznawczy. Doszliśmy do wniosku, że Stany Zjednoczone to takie wiadro wszystkiego – tego co genialne i tego co – powiedzmy – popularne.Chcieliśmy, aby takim „miejscem” stała się również nasza restauracja. Aby nasi Goście zostawiali tu swoje sekrety, emocje, historie i troski, tworząc tym samym ducha Bucket’ s Story.Czy nam się udało? Oceńcie sami.rolex daytona replica watches

KUCHNIA AMERYKAŃSKA

Jedyne takie restauracje w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. You won’t regret it!

O RESTAURACJI

Bucket’s Story, czyli wiaderkowe historie powstały w naszych głowach, gdy myśleliśmy o tym, jaki charakter będzie miała nasza restauracja.

Ponieważ od początku planowaliśmy serwować dania kuchni amerykańskiej, zastanawialiśmy się nad formą ich podania. I tak jednym z elementów charakterystycznych stało się wiaderko, stanowiące obecnie nasz znak rozpoznawczy.
Doszliśmy do wniosku, że Stany Zjednoczone to takie wiadro wszystkiego – tego co genialne i tego co – powiedzmy – popularne.
Chcieliśmy, aby takim „miejscem” stała się również nasza restauracja. Aby nasi Goście zostawiali tu swoje sekrety, emocje, historie i troski, tworząc tym samym ducha Bucket’ s Story.
Czy nam się udało? Oceńcie sami.rolex daytona replica watches

2 komentarze

  1. Czy eksperymentujesz z nietypowymi formatami treści, takimi jak storytelling czy fikcyjne elementy, aby wzbogacić doświadczenie czytelników?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *